DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

s. Ch.Kl.Ch.Heavenly Vision Z Kovárny

foto: Lenka Dvořáková

Datum narození:

4.10.1999

Datum úmrtí:

19.7.2010 - eutanazie pro nádor na žaludku

Číslo zápisu:

ČMKU/BOT/2334/99

Zdraví:

DKK 0/0, PRA neg.

Chovnost:

Chovný - doporučen, PT 84b, Selekce 2004

Zkoušky:

ZZO, BH, ZOP, ZPU 1, LA 1, LA 2, MISTR ČR v agility veteránů

Výstavy:

Klubový champion, Champion CZ, CAC, ČKŠ, res. CACIB, BOB, 4.místo BIG, Nejlepší veterán, res. BIS veterán, Veterán Šampion CZ, Veterán Šampion SK, Nejlepší BO veterán roku 2008, Nejlepší BOT veterán pes 2009

Potomci:

F, G, H - Randy Dog

Chovatel:

Hana Pisarčíková, Z Kovárny

 

Huck přestože se málo zúčastňoval výstav, protože naše priorita bylo agility, tak vždy byl Výborný, několikrát CAC atd. Ve veteránech Huck zažil ty největší úspěchy jeho výstavní kariéry. Získal již dva veteránské šampionáty, byl res. BIS veterán na MVP v Budějovicích, dvakrát získal BOB a dokonce byl 4.na BIG v Brně :o)

Huckovo celoživotní heslo je: "Hlavně, abych se pořád smál a měl co dělat S agility začal až téměř v roce, ale i přesto se mu dařilo na závodech dobře. Za náš největší úspěch považuju, že jsme dvakrát dokázali vyhrát Pragil ve družstvech a velkou měrou napomohli k vítězství. Bohužel v roce 2007 jsme pro zdravotní problémy museli přestat závodit. Bohužel problém s ploténkou se vrátil a tak jsme nechtěli riskovat, že se zdravotní stav zhorší. Z Hucka se od té doby stal tzv. gaučový pes. Přesto si i dnes velmi rád zacvičí poslušnost.