DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Novinky

26.10. - nějak není vůbec na nic čas :) v sprnu jsem byla s oběma pejsky na táboře ve Cvikově, krásné prostředí a super trénink co víc si přát :) na konci sprna tradiční Noční Hrátky a tam se Lexušák opravdu předvedl, protože se nediskl ani v jednom běhu a měl tři čistý a dva s chybou. Je to pašák :) v týdnu po Nočkách si bohužel Lexušák natrhl stehenní sval, takže jsme ho nosili do schodů i ze schodů a chodil pouze na vodítku téměř dva měsíce, ať teprve teď chodí bez vodítka, ale skákat začne až po novém roce nejdřív yes Naštěstí díky Babeťákovi nemám žádný absťák, protože 2.9. jsme spolu běhali na MR ve flyballu, kde se nám velmi dařilo a nakonec nám to vyneslo titul Vicemistři ČR a nový rekord družstva 17,27s :) a poslední turnaj celé sezóny nám vynesl 3. místo v 1. divizi a nakonec i 3. místo v ročním bodování :)
Poté jsme s Babeťák absolvovali spoustu tréninků agility, u Martiny, u Lucky a potom i klasické tréninky v týdnu ;-) Pořád se snažíme zlepšovat a zlepšovat, leč je to běh na dlouhou trať, ale nevzdáme to ani jedna :)
No a novinka poslední je, že o víkendu nás čeká s Babeťákem naše agility premiéra, tak snd to ve zdraví obě přežijeme cheeky

25.7. - přiznávám se, že ty webovky pěkně lajdačím... doplnila jsem aspoň plánované akce do konce roku :)

15.5. - tak máme za sebou zase nějaké akce :) v Kyjích jsme si s Lexušákem splnili podmínku na MR v agi :) máme za sebou první flyballový turnaj, kde se střídavě dařilo a nedařilo, ale užili jsme si to :) poslední novinkou je, že Lexušák je Mistr BO v družstvech :) Tým "Když je miluješ,..." Míša s Daffym, Katka s Arwen a Verča s Wandou, doběhli jsme všichni a zaslouženě vyhráli :))

11.4. - tak jsem aktualizovala plánované akce, na závody se chystám s Lexušákem a na intezivky se mnou pojede i Babeta :) Největší  novinkou je, že jsme se konečně s Lexušákem prokousali do A3, tak tento víkend zkusíme hned štěstí jak se nám bude dařit :)) Jinak plánuju na stránky nějak přidat i Babetu, ale musím k tomu vytvořit přímo záložku a zatím není místo, takže stránky musím nějak přeorganizovat a upravit :))

21.3. - žijeme :) příležitostně si vyrazíme na nějaké dvojzkoušky zkusit štěstí na poslední potřebnou do trojek :) leč stále se nám nedaří, v Řitce jsme měli nástupku na kladině, ani nejrychlejší čas nám nepomohl :) a tento víkend ve Svojeticích spadla předposlední tyčka :) jinak opět se rozbíhají tréninky flyballu :)

1.2. - dala jsem konečně dohromady nějaký termínový kalendář, kde nás potkáte :) zároveň jsem zjistila, že letos po víc jak deseti letech nepojedu na klubovku do Boleslavy...béééé. Jinak se u nás nic moc neděje, netrénujeme, leč na zkoušky jsem se hrdě nahlásila, tak uvidíme :) ale o víkendu se chystáme s Lexušákem a Babetkou na hory a vyzkoušíme, jestli bude umět tahat na běžkách :)

1.1. - musím sama sebe pokárat, že jsem loňský rok téměř neaktualizovala, ale i tento rok byl pro Lexušáka a mě přelomový. Změnili jsme bydliště a sídlíme na Praze 10 a zároveň se nám rozšířila smečka o pánečka a taky o Babetu, která si s Lexem parádně padla do noty a jejich společné hry mě asi nikdy nepřestanou bavit :) Loni jsme nezaháleli, běhali jsme opět flyball, stále jsme lovíme poslední postupovou zkoušku do A3. Letošní dny povánoční jsme strávili na intezivce, kde jsme pilně běhali a běhali. Taky jsem se stala členkou KRK ve flyballovém klubu, prostě rok 2011 byl pro nás hodně nabitý, leč stránky jsme zanedbávali. Pokusím si slíbit, že budu častěji aktualizovat :)

2012

4.7. - téměř dva měsíce jsem neaktualizovala, nějak nebyl čas... i teď jsem se jen na týden objevila doma a zase odjíždíme s Lexušákem na tábor a potom mě čeká ME ve flyballu, tentokrát bez psa jako nabíječ :)

16.5. - jaro je u nás dosti hektické, protože pořád někde poletujeme, protože náš kalendář je na každý víkend beznadějně plný :) Minulý víkend jsme s Rebelíky vyrazili na první letošní turnaj a to v novém složení :) ač od nás asi nikdo neočekával, tak během víkend jsme se tak seběhali, že jsme nakonec naší divizi vyhráli :)) Fotky budou později, až se všechny ke mě dostanou :) Tento víkend jsme byli na MR BO při MVP v Praze, ale jako každý rok se nám nepovedlo zaběhnout do součtu...no je to pro nás asi zakletý, ale jinak jsem spokojená, starty fungovaly a za celý víkend nám nespadla jediná tyčka a nezdary pramenily z nepozornosti. Doplnila jsem výsledky z flyballu, agility a pokusím se dopsat články z akcí :)

11.4. - teď jsem delší dobu nedopisovala výsledky, protože Lexus blbnul se starty, takže jsem opravovala a opravovala a změnila se systém startu, který jsem poprvé o víkendu zkusila praktikovat prvně mimo trénink a dali jsme si to naostro :) ale starty se dařili, krásně hajal :) v sobotu jsme doběhli jednu zkoušku, bohužel nám spadla předposlední tyčka po čistém běhu, v neděli se situace opakovala, tudíž nám poslední potřebná zkouška opět utekla o fous :) ale největší radost mám ze startů jak se snažil :))

26.2. - doplnila jsem výsledky a články ze závodů :) 

5.2. - táááák naše první letošní dvojzkoušky dopadly super :) první jsme se čistě diskly, ale jinak krásný běh bez zaváhání, pouze jsme jako většina lidí proběhli první mezerou ve slalomu, která tam číhala :) ale druhou zkoušku jsme vyhráli :) takže naprosto super pocity. Tohle byla naše třetí postupové do A3, tak snad se nám bude i nadále dařit :)
Jinak jsem doplnila jarní a letní plánované akce, letos je tam pouze jeden víkend výstavní a to bude KV a SV, jinak se budeme hodně zabývat agi a flyballit na turnajích :) na hlídání tady máme teď kelpinu Chelseinku :) je to prostě vrtule :) příští víkend nás čekají další dvojzkoušky a to premiérově ve Svojeticích

21.1. - opět začínáme nějak sportovně fungovat. Já jsem od září nemarodila a doufám, že mám na hoooodně dlouho dopředu vybráno. Od prosince chodíme opět trénovat agi k Tondovi a konečně to zase začíná vypadat slušně, tak jsem nás nahlásila na nějaké dvojzkoušky, tak uvidíme jak dopadneme :) Jinak přes zimu trénujeme nějaké ty triky, aby Lexušákův mozeček pořád musel pracovat :)) Doplnila jsem plánované akce, všechny fly turnaje pojedeme určitě a už se moc těšíme :)

2011

23.12.- vložila jsem na úvod PFko, letos bohužel už jen s Lexušákem...začali jsme chodit konečně agilitit :
A jaký byl rok 2010? Musím říct, že tento rok nebyl příliš dobrý. Já jsem téměř celý rok marodila a to opakovaně, takže jsme toho příliš nenaběhali, v lednu začali potíže Huckouška a v červenci jsme se s ním museli bohužel rozloučit. Tak snad pro příští rok jen jedno přání a to hlavně zdraví!!! Letošní rok pro mě byl tak převratný, že jsem naprosto přehodnotila své dosavadní hodnoty. Všem přeju hlavně hoooodně zdraví a štěstí do toho roku s přáním, že bude lepší než ten předchozí.

7.12. - teď v zimním období se u nás nic moc nového neděje, ale v listopadu jsme s Lexušákem vyrazili na Kladno si zaběhat na umělé trávě. Přestože netrénujeme, tak jsem byla mooc moc spokojená :) starty a zóny výborný :))
Přidala jsem nějaké plánované akce na příští rok, termíny flyballu jsou pevné a na ně pojedeme určitě pokud nám to zdraví dovolí :) Jinak jsme v listopadu byli s Rebelíky na členské schůzi Flyball Klubu ČR a dostali jsme krásný pohár za 2.místo v 2.divizi v roční bodování :)

17.10. - v minulé aktualizaci jsem zapoměla zmínit, že 4.10. měl narozeniny náš Huckoušek, letos by měl krásných 11let, leč nemoc nám nedovolila to oslavit společně a proto doufám, že tam nahoře to slavil vydatně! Jinak jsem přidala pár nových fotek od Dejny z posledního fly turnaje :) kují kují :) protože se mě lidi ptají, kde najdou články a další, tak některé sekce jsou ještě rozdělené pod záložky, najdete je nahoře :)

15.10. - po trochu odezvě, opět aktualizace :) doplnila jsem články, výsledky z výstav za letošek a taky poslední výsledek z výstavního kruhu a to res. CAC :)

29.9. - jenom v rychlosti info z prodlouženého víkendu :) v sobotu jsme si vyrazili na poslední flyballové závody této sezony a ještě než bude článek, tak konečně máme doma FLY19 smiley takže radost veliká :)) ihned po odběhání jsme s Lexušákem udělali bleskový přesun do Prahy, kde jsme přeskákali do jiného auta a tryskem se přesouvali na Šumavu do Prášil, kde jsme si udělali prodloužený víkendík :) moc jsme si to užili a přestože v Praze pořád pršelo, tam došlo i na sluníčko a navíc byl Lexus mooooc hodný a všude při občerstvovacích stanicích vzorně ležel a čekal :) fotky jsou zde

23.9. - dneska jsem byla úplně mega pilná - doplněny všechny články za rok 2010 cool, videa, fotky z mé dovolené

22.9. - máme za sebou víkend, kdy jsme po konečně pořádně agilitili a agilitili smiley Byli jsme na intenzivce opět u Marti v Mělníku a jedním slovem skvělé :) Hodně jsme toho naběhali a spoustu věcí procvičili :) navíc jsem víkend strávila v super společnosti a to Dejny a Petra a samosebou Babsinky a Lary :) Velkou novinkou je, že je panička konečně po 9!!! měsících zdravá a tak se začne pořádně trénovat a agillitit :) O víkendu nás čekají poslední flyballové závody této sezony a doufám, že zaútočíme na můj toužebně vyhlížený titul FLY19 :) Poté odjíždíme s Lexem na krátkou dovolenou, kde se budeme potulovat po krásné Šumavě. A příští víkend už mě čeká MS a doufám, že to neuvidím jen "černobíle" :) Nějakým záhadným způsobem mi zmizeli některé odkazy, přes zimu doplním.

13.9. - víkend s BO za námi :) v sobotu jsme šli na výstavu, kde ve třídě otevřené Výborný 4, paní rozhodčí byla velmi přísná a Lexušák se jí moc líbil, leč dle překladu "není dost chlapák" cheeky. V neděli jsme nastoupili na PP a PT. Náš povahový test si Lexus zpestřil výlety pro míček z prvního cviku-aportu, holt Míčkomil :) Ale jinak se choval téměř vzorně a získal 92b a dokonce zvládl i netradiční aporty a přinesl - smeták, rouru a kokos :) Takže odteď je to dospělý chlapec :)

10.9. - MR ve flyballu je úspěšně za námi, nakonec jela pouze lidská část smečky nabíjet a kupodivu vždy trefila kam míček patří  Rebeláčky skončili na 7.místě :) Máme velkou radost a ještě větší radost máme z našeho nového EJS, které jsme si odvezli z MR :) O víkendu nás čeká naše druhá letošní klubovka, nahlášení jsme do třídy otevřené, kde je tradičně asi největší konkurence co se počtu psů týká. Sebou povezu i nějaké ty uzle :)

3.9. - prázdninový provoz nám pomalu končí, tak teď snad bude i více času na stránky. Už teď jsou změny patrné, stránky mají méně položek a některé se skryli po ty stávající :) ale i tak snad zůstávají přehledné :) máme nové logo, letícího Lexušáka. Jinak jsou za námi Noční Hrátky, musím uznat, že nejlepší běhy podal Lexušák s jinými psovody, protože panička je stále a pořád nemocná, navíc se mnou zlobil o dost víc než s cizími... O víkendu je MR ve fly a pejsek tentokrát zůstává doma a jeden jen panička halekat na lesy :) Budu ráda, když mi napíšete klidně nějaké podněty pro vylepšení stránek :)

24.8. - obě družstva The Rebels se kvalifikovali na MR ve flyballu, leč nakonec díky okolnostem pojede pouze The Rebels 1 a panička snad nabíjet a pomoci jak jen to půjde k dobrému výsledku

22.8. - ikdyž to vypadá, že se nic moc neděje, což je relativně i pravda, protože panička opět marodí...ale 8.8. jsme si zajeli s Rebelíky do Brna, dopoledne se nám v konkurenci dařilo a byli jsme na 2.místě, odpoledne jsme se bohužel propadli na 5.místo. Letos je to snad nějaké prokletí... Příští týden nás čekají pověstné Noční hrátky a moje nemoc asi způsobila asi nějaké pomatení smyslů, protože jsem pana Lexušáka nahlásila na dvě výstavy a uchovnění :))) no uvidíme, jestli pak budu litovat :)

2.8. - po 14 dnech začínáme pomalu zase fungovat. O víkendu jsme jeli do Opatovic na závody, ale bohužel se nám příliš nedařilo. Lexušák celý víkend dělal, že agility vidí poprvé v životě, ale ukázka umění mu unikla při LA2, kde zaběhl s jedním odmítnutím a skončil na 2.místě, protože tento parkur nikdo nedoběhl bez chyby. Již máme splněné 4 kvalifikační zkoušky na MR ČR v agility.

Dne 19.7. v 21 hodin jsem vyprodila Huckouška za Duhový most. Naše společná cesta s hlavou v dlaních byla krátká a rychlá... Kdo ho potkal, měl ho rád, kdo ho poznal, ten ho miloval! Byl to pan Osudový, byl to pan PES!

Omluvte, že stránky budou nějakou dobu asi neaktualizované, ale svět se pro nás přestal točit!

6.7. - Ačkoliv jsem na MR BO slíbila, že doplním nějaké články, tak nestíhám... Takže Kačko i Dančo, vše snad ještě doplním nebo aspoň začnu zase psát :DDDD Na aktualizace nějak nezbývá příliš čas, holt pořád někde lítáme. Máme za sebou opět nějaké výborné akcičky, takže jenom tak rychle, zúčastnili jsme se opět flyballového turnaje, kde naše družstvo The Rebels 2 skončilo na čtvrtém místě. Další víkend jsem se vypravila na klubovku pouze s Lexušátkem přihlášeným do otevřené třídy, která byla snad nejobsazenější třídou vůbec. V kruhu se sešli tři bráškové a mého chlapce vystavila úžasná Líza :) No nebudu to natahovat, k překvapení všech vyhrál zrovna můj Lexušák a získal CAC, ČKŠ. Mám z toho ocenění hroznou radost, vůbec jsem něco takového nečekala. Za námi byl druhý bráška Rosco, který v neděli umístění vylepšil a získal BOB :) Je to prostě šikulka :) Vůbec všichni kdo viděli Lexušáka jako malého za mnou chodili, že je teď tak krásný jsem na něj pyšná :) No a tento víkend byl ve znamení opět agility závodů s tetou Janou a hlavně Romankou :) na výlet s námi jel i Huck, který si závody užil po svém v posteli a celé to prospal :) a Lexus? no ten je splašenej velmi :D v sobotu to byla vždy DIS, ale jinak plynulý běhy a v neděli jsme doběhli dva běhy, agility a zkoušku, 10.místo a 11.místo :) a teď už se psychicky připravujeme na tábor, kam se moooc těšíme a potřebujeme pořádně prohnat naše svaly a kosti  Aktualizovala jsem plánované akce a přidala novou úvodní fotku od Martiny Kalábové

16.6. - na úvod jsem přidala fotky mých výtvorů -  nově si takto hraju a kdo si hraje nezlobí :) přetahovadla jsou super hračka pro všechny pejsky. Vyrábím je ve dvou velikostech - menší za 40,- a velký za 50,- :) možnost odběru na nějaké akci po předchozí domluvě. Tento víkend budu na flyballu v Letňanech po oba dny, ale Janička bude tak hodná a kdo by měl zájem, tak předá i na QZ v Kyjích :)

13.6. - přidávám odkazy na fotky z M.E.D. Trophy od Boříka zde a další zde

11.6. - táák a dnes konečně došlo na vložení fotek od různých autorů z flyballu :) a také máme nové album s fotkama od Míši, děkuji :) táákže mnoho sportovních fotek, ale i jiných, autorům děkujeme :)

5.6. - včera jsem po delší době vyrazila natěšená na agility zkoušky :)) a dařilo se :) Lexušák jediný doběhl obě zkoušky, byť s trestnýma bodama, ale bohužel rozmístění překážek bylo spíše pro smallíky, takže velký pes neměl příliš šancí se vejít a neshodit a nepříliš rovný terén k tomu, ale rozhodně mu to nemám za zlé, naopak celé dva parkury zvládl bez zaváhání a to jsme je běželi asi deset minut po sobě :)) výsledky jsem dopsala, jsou tedy nějaké po delší době, byť jsme nějaké běhy od konce roku doběhli, nezapsala jsem si je, protože to nebyla žádná hitparáda...a je nahráno i video :))

30.5. - táákže mnoho novinek :) Lexušák v den startu na M.E.D. Trophy oslavil své již 3 roky  Takže hlavně hooodně zdraví!!! Poté jsme závodili na Czech Open, kde jsem si dala hlavně za cíl praktikovat věci stejně jako v tréninku, takže jsme si odnesli diskvalifikace, ale vždy velmi veselé, ale musím podoktnout, že nám to vůůůbec nevadilo a byli jsme rádi, že vidíme naše kamarády Romču a chlapečky. Dne 22.5. jsme flyballili tentokráte v Plzni, kde bylo opravdu krásně - dopoledne jsme naší divizi vyhráli, ale odpoledne se od nás štěstěna už otočila na soupeře, takže jsme si odváželi konečné 4.místo.
Jinak bohužel i špatné zprávy, Huckoušek byl opět na kontrolním sonu, kde jsme našli pravděpodobně nádor už i na žaludku, ale zatím bojujeme všichni ze všech sil!!!
No a poslední novinkou stránek je, že návštěvnost překročila hranici 10 000 návštěvníků!!! Všem nahlížejícím děkuji a snad nás navštívíte i zas

19.5. - nějak není čas a ani nějak inspirace na článek, ale Kája zaslala fotku zvláštní školy na výletě, takže nová úvodní fotka a o víkendu nás čeká další turnaj, kde soupeřům rozhodně nic nedarujeme :)

12.5. - přidala jsem výsledky z víkendu na flyballu a zde jsou fotečky od Boříka

10.5. - tááák a máme za sebou spoustu nabitých víkendů - minulý týden jsme závodili na MR BO, kde se nám jako už je pravidlem nedařilo, ale posledním jumpem jsem si zpravila náladu, kdy Lexušák běžel v pekelném tempu a s velkou radostí :) tento víkend jsme zahájili flyballovou sezonu na Eager´s Cupu, kde jsme si odvezli náš první pohárek :) ve 3. divizi jsme po urputném boji s polským družstvem na 3. místě  a jen kousíček štěstí a nás dělil od titulu FLY19 a to o 0,04s :D jen co bude trochu času, napíšu snad články a budou snad i fotky :)

23.4. - tak máme bohužel špatnou zprávu... Minulý týden jsem byla v Paříži bez pejsků a po návratu jsem se dozvěděla, že na MS nebudu moct jet z pracovních důvodů.... Nedá se nic dělat a pojede za nás náhradník...Tudíž nahlásíme ještě nějaké závody a flyball, abychom neseděli doma...

11.4. - máme další spousty fotek, tentokráte od Sardelky :) nové flyballové a samostatné album na portréty :) Adél děkuji moc :)

7.4. - hlásíme se sice téměř po měsíci, ale tentokrát je toho opravdu dost a hlavně samé důležité věci. Aktualizovala jsem plánované akce, přidala nové fotky od zdatných fotografů a hlavně jsme se o víkendu zúčastnili kvalifikace pro MS BO a světe div se, úspěšně  Tááákže na konci května se chystáme s Lexušákem do Cottbusu, kde se budeme snažit bojovat ze všich našich sil! Do té doby budeme stále a stále trénovat, abychom dojeli v co nejlepší kondici oba :) Držte nám palce, abychom neudělali ostudu :)

11.3. - táák jenom takový pár novinek, doplnila jsem plánované akce na první polovinu roku a hlavně Lexušák se stal Pracovním psem roku 2009 KCHBO v katerii flyball :D, v kategorii pasení se umístil jako druhý a v agility byl na 6. místě :)

22.2. - tak se po dlouhé době hlásíme... Bohužel tentokrát to nejsou ani trochu veselé novinky...Huckoušek absolvoval celkové vyšetření v sedaci, kterou snášel naštěstí velmi dobře. Dělalo se RTG, sono i odběry ze zvětšené prostaty a bohužel se ukázalo, že ho trápí karcinom na prostatě  což je i důvodem proč zvracel... Bohužel tato diagnóza je nezvratitelná a neléčitelná... Můžeme mu jen pomoci zmírnit příznaky... Bohužel nikdo nevíme jak dlouho tu ještě bude, ale budeme se snažit až do konce, aby měl tak hezký život jaký měl snad až do teď... Bohužel některé rány osudu jsou kruté a je smutné, že zrovna nám je vyměřen tak krátký společný čas

7.2. - hlásíme se po velmi dlouhé době, ale začátek roku se pro nás nevyvíjí zrovna vesele, takže na stránky není čas. Absolvovali jsme Opsion v krutých mrazech, dle očekávání diskotéka, ale vůbec netrénujeme a starty byly výborné, takže veliká spokojenost. Od té doby se vše točí už jen kolem Hucka, bohužel... Téměř již měsíc zvrací, dostal různé prášky, udělali různé vyšetření, RTG, ale bohužel stále není 100% diagnóza, jen nám bylo naznačeno, že jedna z možností může být i nádor... Protože se nechci vzdát a chci aspoň vědět co mu opravdu je, tak jsem se rozhodla zkusit i pohled jiného veterináře a jiné kliniky, kam jsme objednaní tento týden. Stále doufám, že svět nemůže být nikdy tak černý, aby nebylo aspoň trochu světla a naděje... Držte nám všichni palce, aby vyšetření dopadla za dané situace co nejlépe!!!

1.1.2010 - dnes jsme si byli novoročně zaběhnout dvě zkoušky, ač se nám výsledkově nedařilo, tak jsme si to moc užili a bylo to super! videa nebudou, protože jaksi umřely baterky :D

2010

23.12. - Všem krásné vánoční svátky a mnoho nej nej do roku 2010! Jinak se u nás stále nic moc zvláštního nedělej, protože panička je opět a znovu nemocná...pro Lexušáka je to otrava, ale snažím se i přes nemoc ho vyběhat, aby byla spokojenost na všech stranách...ale bohužel agility jsme neviděli již velmi dlouho, naše další setkání bude asi až na nový rok v Březiněvsi. Jinak pořád neustále upravuji plánované akce.

15.12. - bohužel se u nás stále nic neděje, protože panička je neustále marodná ale jedna novinka se udále i bez našeho přičinění a to, že Huckoušek i přes pouze dvě absolvované výstavy vyhrál Veterány tervuereny psy 2009 mezi tervíkama ho porazila krásná Elinka :o) Ale i tak za dvě výstavy super úspěch :o)

5.12. - bohužel díky mé nemoci, kdy jsem lehla se čtyřicítkama do postele, jsem byla nucela zrušit poslední letošní závody...ale nevadí, už teď máme spoustu plánů na příští rok :)

23.11. - momentálně se toho u nás příliš neděje, netrénujeme, odpočíváme, míčkujeme a užíváme si tak nějak volna akorát panička pilně drtí kondičku, aby v novém roce běhala rychleji, lépe a hlavně svižněji

17.11. - napsala jsem článek z Masečína, dodělala všechny videa :)

10.11. - dopsala jsem článek z Kladna a doplnila výsledky, ale na videa ještě nezbyl čas

7.11. - tento víkend běháme na závodech v Kladně, který se běhají na koberci na který si zvykáme, ale i tento první den mám super pocit snad ze všeho, prostě se mi všeobecně vrací prachobyčejná radost z běhání :-) Jinak slibuji, že dodělám restíky, ve foťáku mám totiž videa z Mělníka, Kyjí a teď budou i z Kladna no stydím se, ale vše dodělám

2.11. - v neděli jsme si s Lexušákem úžasně zatrénovali v Mělníku, kde jsme si to moc moc užili, zrzavce to moooc bavilo a bylo to vidět při každém skoku a mě to po delší době bavilo velmi velmi :-) Přidala jsem nové fotky, které jsem našla ze závodů a autorům moc moc děkuju!!! Jinak tuto ovečku jsme si dovezli z Kyjí a Lexušátko je jí naprosto unešeno adoptivní Láďa, neustále si jí nosí a hlídá  

30.10. - tak jsem konečně dostala k nějaké aktualizaci. Ve středu jsme místo volna trávili den na dvojzkouškách v Kyjích, kde jsme si to i přes nevýsledky moc užili :o) Výsledkem je 2xDIS, jednou jsem ho diskla já, protože se chudák "vymázl" ve slalomu a ležel na boku a podruhé mi uletěl pod nohama na jinou překážku :o)

23.10. - vložila jsem nové úvodní foto od Tomáše Seemana z flyballu v Mělníku

21.10. - vložila jsem nějaká plánované akce nebo spíše závody, které  mě v termínovém kalendáři zaujaly a uvidíme kam vyrazíme, taky to záleží na termínovém kalendáři flyballu

16.10. - máme sbaleno na naše poslední dvoudenní a venkovní závody, snad neumrznema a přežijeme :)

14.10. - trochu poupraveny některé sekce a vyměněná úvodní fotka, aktualizované sportovní fotky

13.10. - dopsán článek z Mělníka a taky dopsán výsledek :o) Fotky budou :)

8.10. - přidala jsem články z Loun a ZVOPek :o) dnes nás čeká poslední trénink flyballu před Mělníkem, kde budeme bojovat co to půjde

5.10. - tááák a tu největší novinku jsem si schovala na dnešek  Včera se nám s Lexušátkem podařilo složit ZVOP a je druhým tervíkem s touto zkouškou Je to velký šikula a video je již zpracované a přibylo i video se sobotními běhy

4.10. - Tááák, nejdůležitější novinkou dne je, že náš Huckoušek má dnes 10.narozeninyTímto jemu i sourozencům přeju hlavně hodně zdraví, láska a spoustu dalších veselých let!!!

3.10. - dnes jsem strávili příjemný den na závodech v Lounech a Lexušák se konečně dal trochu do kupy(možná to přítomnost ptáka Dodo). Doběhli jsme sice jen zkoušku, ale konečně to byl zase starý dobrý Lexušák, dalo se s ním na parkuru komunikovat a určovat směr jízdy V zkoušce jsme skončili na 6.místě.

28.9. - celý víkend jsme strávili s klukama na závodech. Lexušák poprvé v LA2 a jakokdyby mi chtěl dát najevo nelibost, tak celý víkend byl přímo "na zabití", kdo viděl uvěří. Prostě naprosto vypnutý mozeček, takže doufám,že do příští soboty se dá dohromady a bude se s ním dát zase nějak normálně běhat. V neděli s námi do Boleslavi vyjel i Huck, který krásně zakončil svojí letošní sezónu a to 1.místem v součtu Letos už bude mít od závodů klid, protože už nebude takové teplo a nechci ho sebou vozit pokud by pršelo, takže si bude v klidu odpočívat na gaučíku :o)) Videa budou pouze Hucka, na ty Lexušákovi se nemůžu podívat ani já, natož cizí :o))

21.9. - aby jste si nemysleli, že se flákáme  pilně trénujeme flyball na poslední turnaj v Mělníku a také na další závody agility , byli jsme také včera kousat a Lexus nic nezapoměl, ba naopak kousal nádherně

14.9. - Huckoušek a já jsme se stali Mistry ČR v agility - veteránů, mám z něho obrovskou radost, je to moje sluníčko Článek je již napsaný, úvodní fotka vyměněná a video dodáno

9.9. - dopsala jsem článek z MR a pokud budou nějaké foto, tak dodám. K Lexušákovi jsem dodala nový titul FLY20

7.9. - zúčastnili jsme se spolu s The Rebels MR ve flyballu,(článek časem dodám), přidala jsem videa jak starťáka Lexe, ale i celého družstva a založila novou sekci flyballu :o)

3.9. - tááák a poslední flyball před MR je za námi a na poslední chvíli se nám ustálila sestava. The Rebels 2 bude: Lexus-Bree, pudlíci a pak borderky :o) Míša měla trochu vítr ze střídaček na Lexušáka, ale myslím, že to zvládneme a budeme bojovat  Držte nám palce

1.9. - prázdninové akce jsou za námi a poslední z nich byla Noční Hrátky, takže článek, výsledky i videa jsou na svých místechteď už se jenom pilně připravujeme na obě mistrovské soutěže

25.8. - napsala jsem článek z Hamrníků, dodala na rajče pár foteček a našla i fotky z prázdninového flyballu :o))

14.8. - dnes nám dorazila Flyballová licence a to č.0137/09 , nahrála jsem fotky z LVT a také tři videa

13.8. - nejnovější novinkou je, že družstvo The Rebels II bylo nominováno na MR ve flyballu a součástí mančaftu je i Lexušák Takže pan Lexušák se nominoval na dvě MR

11.8. - napsala jsem narychlo článek z tábora a zase pomalu balíme

17.7. - přidala jsem poslední video před dovolenou a to, úterní kousání z druhého kola :o)

15.7. - tak jsme si včera byli s Lexušákem naposledy před táborem zakousat a přestože jsme neměli čas a dorazili až po 3měsících pauzičky, tak pan Lexus kousal krásně a s chutí a byl pochválen, že vůbec nic nezapoměl, ale panička tu docházku fláká

12.7. - tak jsem si dnes zvesela vyrazila na obrany, které se nekonaly...ale situace nás nezaskočila, takže jsem udělala poslušnost a trénovala na dvou překážkách všemožné do agility, věci na které v tréninku není normálně čas  a jinak se intenzivně připravujeme k odjezdu na Šumavu, takže sháním různé potřebné věci

6.7. - přidala jsem článek z jihlavských závodů, kde s námi běhal i Huckoušek, dodala jsem výsledky(Huckova tabulka je úplně dole) a dokonce jsem dodala již i videa, ale každé zvlášť, protože mi stagnuje prográmek. Musela jsem trošku poupravit sekce, protože už není místo na flyball, který brzo zpracuju

1.7. - dneska jsem byla velmi pilná a udělala jsem videa z Kladno, Kyjí, Opočna, napsala článek z Turnaje sladkých nadějí a našla na netu i fotky, které jsou přiložené u článečku. Také jsem dodala nějaké fotky Hugýta, aby jste viděli kdo nám do zvířecí rodiny přibyl

21.6. - nejnovější novinkou je u nás, že jsme se rozrostli i nového maličkého člena :) není to pes, ale křeček syrský jménem Hugo Bossačkoliv jsem křečkouna plánovala až po prázdninách, chemie zafungovala a bylo rozhodnuto :o)

13.6. - tak je tu již zmiňovaná "agility pauza", přišla sice o víkend dříve než jsem čekala, ale co...moje přecházení nachlazení mě stejně dohnalo, v pátek jsem dostala antibiotika, tudíž směr Třešť jsem se nakonec nevypravila a poctivě s klukama odpočíváme(kluci zcela nadšeně hází polohy v posteli)

9.6. - přidala jsem výsledky a článek z víkendu, videa nějak nestíhám

7.6. - přečkali jsme další náročný víkend na závodech, kde jsem nás dobrovolně diskala, když jsem nebyla naprosto spokojená...v Kyjích jsme urvali na těžkém agility čtvrté místo a v Opočně doběhnutý jumping s odmítnutím, ale musím říct, že jsem převelice přeagilitěná...takže uvidím, jestli pojedeme do Třešti a upřímně se už dost těším až mi skončí všechny závody, protože já potřebuju pauzu jako sůl...

5.6. - včera jsme byli na tréninku flyballu, kde trénujeme již v sestavě ve které budeme běhat v Letňanech, Lexus bude běhat jako první a střídat se budou s Agbarem :o) Včera mi Lexušák udělal obrovskou radost, protože neudělal jedinou chybičku a běhal fakt super, tak snad forma vydrží a bude se takto chovat i na Turnaji :o)

3.6. - napsala jsem článek z Kladenských závodů

31.5. - přidala jsem rychlé výsledky z mokrého víkendu na Kladně a článek i videa dodám, ale moc toho ke koukání není, protože jsme závody pojali v duchu DIS, všechny z tréninkových důvodů

29.5. - tak na Kladno pojedeme a protože jsme tento týden opravdu nedělali vůbec nic, tak ještě počkáme s přestupem do A2 a na Lukáčovce ještě vydržíme v A1 :o) Doufám, že moc nezmokneme a snad se nějak zadaří a nebudeme oba vymýšlet :o) Přidala jsem novou sekci - Lexus agilití, kde najdete fotky, které zachytili fotografové na závodech :o)

27.5. - tento týden na mě skočil nějaký bacil, tak poctivě léčím, abych o víkendu mohla vyrazit na závody...no snad budu zdravá! Ale stihla jsem nahrát video z Czech Open 2009

25.5. - přidala jsem výsledky z Czech Open, článek a videa zatím z Litoměřic a další dodám snad během dneška

22.5. - dnes je významný den, přesně před dvěma lety mi z Blešna chodili mailíky kolik těch kluků Veguška nachystala a mezi nimi bylo i to naše zlatíčko! Dlouho jsem si na Lexušáka čekala a vyplatilo se, vyplnil přesně moje představy o potrhlém a nadšeném stvoření. K narozeninám jsme s Lexušákem nadělili dvoudenní závody Czech Open, tak třeba si nadělíme i nějaké slušné výsledky! Všem sourozencům přejem hlavně hodně zdraví, lásky, radosti a spousty hozených míčků!

19.5. - napsala jsem článek z agility v Litoměřicích, výsledky a videa snad stihnu co nejdříve

11.5. - přidala jsem článek z Masečína, z víkendové výstavy a budu se snažit nějak zpracovat videa z Masečína a dát dokupy všechny naše agiliťácké fotky

8.5. - dodala jsem rychle výsledek z Masečína(článek a vše ostatní dodám po víkendu) a chystáme se do Roudnice na výstavu

7.5. - změnili se nám výcvikové dny a tak jsem to opravila i tady na webu a přidala jsem nové plánované akce a na některé pojedou oba kluci

4.5. - přidala jsem článek z MR BO a výsledky. Nedělním jumpingem si Lex vyběhal poslední potřebnou kvalifikaci na MR ČR!

29.4. - přidala jsem video jumpingu z Nymburka a video z nedělních obran, kde Lex krásně kousal a kdyby mu to nekazila panička, tak by to bylo ještě lepší...Jinak celý týden poctivě dřeme a trénuje, srovnáváme se s kobercem. V pátek už bude Lex pouze odpočívat a potrápit tělo si půjde jenom panička

27.4. - napsala jsem článek z Nymbuských závodů, výsledek jumpingu a ještě mě čekají udělat videa, ale nestíhám... A pro zvědavce, letos na závodní dráhu vyběhne i Huckoušek, nahlásím ho na závody do veteránů a pokud mu to zdraví dovolí, startoval by spolu s Lexem na MR ČR, ale v kategorii veteránů

24.4. - nedá mi to neuveřejnit fotku Hucka z jedněch posledních závodů kde běhal Háček letí aneb jak bylo v roce 2006  je vidět, že ho to moc bavilo a měl úsměv na tváři :o) prostě naše prdelka :o)

22.4. - tak jsem nevydržela a přihlásila ještě závody v Kyjích  no ale jinak opravdu definitivní :o)) jinak se zatím u nás nic moc nového neděje, flyballíme(mimochodem už jsme došli na těsné a bezproblémové střídačky) a taky agilitíme, kde se zrychlujeme oba dva a běháme a běháme a běháme! musím říct, že s Lexem je fakt zábava a člověk se s ním nenudí! rozhodně je radost s ním dělat, prostě jedna báseň :o)

17.4. - poupravila jsem plánované akce a až do konce srpna by měli být definitivní! víkendy jsou naplněny! schůze dopadla úspěšně, odhlasovali se úpravy stanov, takže se nám už nikdy nestane, že bychom se jeli na schůzi pouze dobře najíst :o) a hlavně se odhlasovalo, že v roce 2012 bude MS v Liberci!

15.4. - výsledky a článek z Třebíčských závodů(videa tentokrát nebudou)

10.4. - přidala jsem výsledky a článek a videa z Brněnských dvojzkoušek

7.4. - na www.fotohacko.cz jsem našla fotky ze sobotního Masečína a přidala jsem jednu na úvod a druhou dám v malém odkazu sem, je tam soustředěný skákající chlapeček :o))hopkáme jinak jsme dneska byli potrénovat před zkouškama a Lex běhal ještě rychleji než poslední dvoje závody, tak uvidíme ve čtvrtek

5.4. -  nedá mi to, abych nenapsala co jsme dnes podnikali :o) protože jsem věděla, že Lex u kola nikdy neběhal a kondičku potřebujeme oba dva stále a stále zlepšovat, rozhodla jsem se, že když je tak krásně kolo vytáhnu :o) Věděla jsem, že venku kola Lexušákovi nevadí, ale taky jsem tušila, že ve výtahu s kolem nechce jet :o) No nastoupili jsme a vyrazili, nejprve běžel na volno a krásně udával svižné tempo a kupodivu se ani moc nemotal pod kolo. No cestou jsem ho chválila, aby věděl, že i když sedím na té divné kovové věci, že jsem to já a že je hroooozně šikovný :o) Po uběhnutých asi 3km byl Lex zadýchaný a protože jsme se blížili zpět do civilizace mezi lidi, vzala jsem ho na vodítko, že zkusíme, jestli poběží i podél kola aniž by mě z něho sundal. A choval se způsobile a krásně běžel a táhnul tak přiměřeně :o) A světe div se, z kola mě nesundal Lex, ale zvládla jsem to naprosto s přehledem sama :o))) No budeme vyrážet častěji, abychom si oba dva zlepšili kondičku a Lex mě dostatek pohybu :o) No prostě parádní neděle

4.4. - přidala jsem článek z Masečína, do výsledků jsem nic nepsala, protože čistý průstřel si zápis ani nezaslouží :o)) videa budou ještě dnes! A padlo rozhodnutí, že panička ještě více zintenzivní přípravu :o))

28.3. - přidala jsem článek z dvojzkoušek, výsledky a videa Byl to úspěšný den plný zážitků

25.3. - dodělala jsem video The Rebels 1 a zítra snad dojde i na druhé družstvo. Jinak se u nás nic moc nového neděje, trénujeme fly, obrany, poslušnost a hlavně agility, abychom v sobotu uspěli na zkouškách v Kyjích.

23.3. - doplnila jsem video z agility tréninku a sobotního flyballu v Chlumci a nové fotky v galerii

21.3. - přidala jsem krátké povídání z tréninku v Chlumci a Lexovi portréty, na videích z agility a flyballu pracuju!

18.3. - připravuju video z tréninku agility v Řitce a bude snad i video z poslušnosti, jen co bude trochu čas to nějak dát do kupy a nahrát na web, máme nějak moc aktivit!

17.3. - včera jsme byli jako každé pondělí na tréninku flyballu a Lexušák byl naprosto super! a jen pro zajímavost jsme ho změřili, běhal stabilně za 5s :o)) a ještě to snad zmenšíme a vychytáme do června střídačkyno dělá mi jenom samou radost!!!

15.3. - tak jsme dneska byli na obranách a Lexušák nádherně kousal a dělal revíry na kterých štěkal jak divej panička bude pro příště mnohem víc řvát a jásat a bude to geniální:o)))) poupravila jsem plánované akce

14.3. - Lexušák se umístil na 9.místě pracovního psa KCHBO v kategorii agility!(počítali se nám pouze dvoje závody)

7.3. - přidala jsem nový trénink a nedá mi to nenapsat jak se choval Lex při mé nemoci. Protože jsem byla poprvé nemocná od doby co mám Lexe, tak jsem poprvé zažila jak se chová. Ve čtvrtek večer jsme se vrátili z tréninku, kde jsem již pravděpodobně běhala s horečkou, dojela jsem domů silou vůle. A přestože Lex musel být unavený, tak celou noc na pátek nade mnou držel stráž, ležel u mé postele, kdykoliv jsem vstala vždy mě doprovodil a poté zase ulehl k posteli a takto vydržel celou noc, celý pátek kdy jsem byla doma v obležení obou tervíčků. Přestože musel být Lexušák unavený mým neustálým vstáváním a opět uleháním do postele, vždy šel se mnou. Ačkoliv Huck mě vždy sledoval(kdykoliv jsem za jeho život byla nemocná), ale musím říct, takto empatické chování Lexe mě velmi velmi překvapilo. Nepokoušel se ani mě obtěžovat nějaký hraním, ale jen klidně vyčkával kdy mi bude moci pomoci... Teprve dnes kdy je jsem bez horečky si krapet odpočinul. Je to prostě zlatíčko!

6.3. - tak na zkoušky zítra nejedeme, včera mi po tréninku bylo divně a v noci to vygradovala horečkou a střevními a žaludečními potížemi, takže jsme svoje místo přenechala jiným a já se budu poctivě léčit

4.3. - aktualizovala jsem plánované akce a odkazy, jinak se psychicky chystáme na sobotní dvojzkoušky

1.3. - po měsíční pauze jsme se vydali na obrany, kde jsem hned v úvodu dostala vynadáno, že nechodíme častěji, ale holt času málo, aktivit hodně  přidala jsem tři nová videa, jedno je Diana Z Kovárny a pak Lex na Kladně a na dnešních obranách. Teď do května budeme chodit pravidelně v neděli a pak to budeme muset nějak vyřešit, protože celý květen máme závody

26.2. - nedá mi to, abych sem nenapsala historku z dnešního rána. Lexušák mi během mého pobytu v koupelně nanosil celkem asi 7 hraček a poté si do nich s radostí lehlbohužel nemám fotku, ale opravdu roztomilé

25.2. - přidán článek o členské schůzi a dodán do akcí termín nové schůze

20.2. -  nová fotky na úvodní stránce - focena na Kladně

18.2. - protože teď nemám přiliš volného času, abych seděla u počítače, tak jsem napsala jen krátké povídání ze závodů a dodala výsledek ze součtu v Kladně

15.2. - jenom rychle dané výsledky, ale po pravdě víkendové závody nám moc nevyšli, ale musím se přiznat, že všechny odmítnutí, které jsme nasbírali jsou z mojí dílny

12.2. - dneska jsem měla chvíli čas, tak jsem si pořádně přečetla kvalifikační podmínky na MR v agility a zjistila jsem, že díky koeficientu máme dokonce 6 běhů

9.2. - tak jsem dodala zpracované videa z víkendu

8.2. - jenom rychlé dodání výsledků z úspěšného tažení v Budějkách a fotky všech našich vyhraných trofejí článek napsán, videa budou v týdnu

2.2. - přidala jsem nové video z flyballu

1.2. - přidala jsem nové video z tréninku a první video z obran, kde je vidět i Phantom of Juvell Z Kovárny

25.1. - napsala jsem článeček o závodu, doplnila výsledky, upravila odkazy a přidala jedno nové video

21.1. - dnes jsem změnila barvičky na stránkách a dodala nové plánované akce a trochu poupravila odkazy a výcvik

20.1. - nic moc nového se u nás neděje, chystáme se na tréninkový víkend a plánujeme závody, tábory a flyballové turnaje

11.1. - přidala jsem opět jedno nové video z tréninku

8.1. - přidala jsem nová videa a fotky z Lounských závodů, plus jedno sněžné video :)

7.1. - upravila jsem do tabulky plánované akce a přidala dva odkazy a jen co zpracuju videa, tak přidám i je

5.1. - tak článek ze závodů dodán, ale videa mi nějak stagnujou, tak dodám dodatečně

4.1. - jenom rychlé výsledky z víkendových závodů, článek a videa vytvořím zítra

1.1. - vstoupili jsme do roku 2009, do kterého Vám přeju mnoho úspěchů, lásky, štěstí a hlavně zdraví!

Do akcí jsem dala článek s ohlédnutím za rokem předešlým a upravila plánované akce